Galerie

Zkušenosti  klientů

Na Vašich lekcích jsem byla zatím pouze párkrát. Již na úvodní hodině mne však velmi příjemně potěšil osobní přístup ke každé cvičící, který rozhodně není na skupinovém cvičení samozřejmostí. Jelikož jsem pouhé tři měsíce po porodu, zkoušela jsem najit cvičeni, které mi bude aktuálně vyhovovat. Musím říci, že jóga u Vás mě ve všech směrech uspokojila. Protáhnu bolavá záda, zacvičím si, vyrelaxuji a pustím z hlavy všechny starosti. Na hodiny s Vámi se opravdu moc těším
Veronika
Mám problém s předloktími - asi šlachy. Měla jsem dlouho ruku v předloktí trochu nateklou, ale v poslední době mám pocit, že otok mizí. Jsem přesvědčená, že je to důsledek protahování a cvičení s Vámi. Moc děkuju za pomoc, velice si toho vážím. Cvičení jógy mě moc baví, vždycky si na Vašich hodinách vyčistím hlavu a nabiju energií.
Radka
"Som začiatočník, veľa skúseností s jógou nemám. Pred pár rokmi som bola na pár hodinách začiatočnickej hatha jógy, kde sa lektorka zameriavala hlavne na dýchanie, asány som moc neregistrovala, možno to bolo na mňa moc rýchle. Až teraz a rada by som sa niekam posunula a podľa možnosti zrovnala svoju asymetriu, ktorá súvisí s úrazom ramena z detstva. Už po niekolko lekciach cítim zlepšienie hýbnosti. Váš spôsob vedenia ma oslovil, kombinácia hatha a jin jógy sa mi zdá pre mňa optimálna. Nenásilné, pokľudné s potrebným efektom."
Zuzana
Je to kluk! A váží přes 4 kg! Byl statečný a šel ven přirozeně, jak jsem si přála. Porod byl rychlý. Moc děkuji za podporu a za přípravu, kterou jsem získala díky tvým lekcím gravid jógy. Tak brzy naviděnou na józe s miminkem!
Eliška
V neděli se nám narodil Lukášek. Porod super! Tak mám radost :) Jediné, co mě mrzí, je, že už nebudu chodit na tvou gravid jógu. Bylo to fakt super a moc jsem si to uživala! Také díky za tipy k porodu a na zavinovací šátek - pořídila jsem si ho a jsem nadšená. Děkuji za vše a ať se daří :-)
Šárka

Nejúžasnější pocit na světě je věřit si.
Lauren Zanderová