Jóga pro všechny

Zažehněte svůj oheň (agni), podpořte jeho plameny a využijte je ke spálení vašeho vzteku, strachu, frustrací... Tato 45 min. lekce je trochu dynamičtější, určitě se u ní zahřejete a uvolníte nahromaděnou energii. Závěrem se detoxikujete v obrácené pozici.

Během 30 min. protáhneme a posílíme stehna ze všech stran a lehce protáhneme kyčle.

Yoga Shred®

Chcete zeštíhlit pas, vytvarovat boky, posílit střed těla? Zkuste tuto 40 min. lekci s Yoga ShredTM - smysluplné a efektivní spojení jógy a anatomicky upravených fitness cviků. Yoga ShredTM vychází z jógy a HIIT (High Intensity Interval Training) a poskytuje rychlejší transformaci celého těla za kratší dobu.
Během pouhých 30 min. posílíte a zpevníte celé své tělo tak, jako byste v posilovně strávili 2 hod. Yoga ShredTM je zábavné a smysluplné spojení jógy a anatomicky upravených HIIT cviků. Tato sestava posílí kardio, urychlí metabolismus, zvýší spalování kalorií a tuku.
Kratší, zato výživná :) lekce zaměřená na stehna a zadek! Cvičte dle svých možností (fyzické zdatnosti a zdravotních dispozicí). Yoga ShredTM vychází z jógy a HIIT (High Intensity Interval Training) a poskytuje rychlejší transformaci celého těla za kratší dobu.

Gravid jóga

Tato lekce je určená pro těhotné, ale nejen je :) Začneme jednoduchými pozicemi, kde se skrze chodidla propojíme se zemí a zkusíme si navnímat svoje pánevní dno. Princip aktivních chodidel pak budeme aplikovat v dalších pozicích tak, abychom i notoricky známé ásany praktikovali vědomě a bezpečně.

60 min. lekce pro těhotné se zaměřením na jemné protažení ramen a hrudníku a především kyčlí. Praktikujte vědomě, dle svého momentálního stavu. Pokud vás trápí SI skloubení, bolestivý kříž, neprovádějte pozice na otevírání kyčlí v plném rozsahu. Platí zde: raději méně a s rozvahou :)

30 min. jemné laskavé jógy na uvolnění a lehké protažení  zajisté restartuje celé vaše tělo i mysl.