Hypnoporod

Jsem matka dvou dcer a lektorka (nejen) gravid jógy fascinovaná obdobím těhotenství s porodu. Oba mé porody pro mě byly naprosto úžasným, přelomovým a posilujícím zážitkem, a proto jsem se rozhodla stát se certifikovanou lektorkou KGHypnobirthing© (autorkou je báječná anglická dáma Katharine Graves).

Program KGHypnobirthing je logický, jednoduchý, praktický… a velmi efektivní; představuje kompletní předporodní přípravu. Změní Vaši porodní zkušenost a poskytne Vám užitečné nástroje pro co nejlepší příchod vašeho miminka na svět.

Dozvíte se, jaké jsou rutinní procedury v porodnicích a jaké máte alternativy. Takže Vy a Váš partner můžete učinit informované rozhodnutí, které bude vhodné pro vás a vaše miminko.

Naučíte se techniky, díky kterým se se Váš porod změní v pozitivní zkušenost, ze které budete čerpat po celý svůj život.

Užijte si těhotentví bez stresu. Umožněte svému miminku lehký a příjemný vstup do tohoto světa. Připravte svou mysl pomocí technik KGH.

„Hypnoporod zkrátka funguje.“ otec

„ Velice děkuji za cenný kurz, zažila jsem ten nejúžasnější porod. Pravděpodobně to byla nejlepší noc mého života.“ matka

Kurz KGHypnobirthing©

Je určen pro jednotlivce i páry. Kurzy navštěvují těhotné ženy (ideální je přijít mezi 25 až 36 tt.), s nebo bez partnera (partnerem může být jak otec dítěte, tak Vaše sestra, kamarádka, matka, dula), ale také porodní asistentky a duly.

Kurz probíhá v menší skupině, aby byl zaručen individuální přístup.

Součástí kurzu jsou:

- tištěné materiály (zahrnují relaxace, afirmace, dechové techniky ad.)

- brožurka Cesty ke spokojenému porodu, vydává Hnutí za aktivní mateřství

- kniha The Hypnobirthing Book od Katherine Graves (s možností stažení Mp3 v angličtině)

- Mp3 nahrávky relaxací a afirmací

- podpora až do porodu (via email, telefon ap.)

- možnost následných individuálních konzultací (na vyžádání)

- drobné občerstvení  během kurzu

- malý dárek

Kurzy v rozsahu 12 výukových hodin jsou rozděleny do 2 celodenních bloků s odstupem 14 dnů. Mezi bloky máte možnost praktikovat metody hypnoporodu. Při druhém setkání mimojiné prodiskutujeme otázky, které během praxe vyvstanou.

KDE:

Simply Relax s. r. o. (Mánesova 1515/63, Praha 2) blízko nám. Jiřího z Poděbrad

KDY:

28. 9. a 12. 10. 2019

10:00 - 17:00                          

Listopad (bude upřesněno)

Pokud Vám nabízené termíny nevyhovují nebo byste raději kurz absolvovali v pohodlí domova, kontaktujte mne a domluvíme podrobnosti SOUKROMÉHO KURZU.

CENA:

Pro jednotlivce (těhotné ženy, duly, porodní asistentky)              Pro páry (Vy a Váš porodní partner - otec dítěte, matka, kamarádka, dula) Soukromý kurz  v pohodlí Vašeho domova                                        
2700 Kč 3700 Kč od 5000 Kč

Přihláška na kurz

Uveďte, na který termín se hlásíte nebo napiště svůj dotaz :)