Co, kdy, kde?

Ráda učím menší skupiny zhruba do 10 lidí, protože pak je více prostoru pro případné modifikace a asistence v pozicích. Mé lekce navštěvují nejrůznější lidé: studentky, pracující ženy i muži, senioři i nastávající maminky.

Nabízím také individuální lekce a konzultace pro jednotlivce (např. pro těhotné). Pokud máte zájem o soukromou lekci u Vás doma, kontaktujte mne zde.

Pravidelné lekce

Momentálně působím v Kosta Gym v Praze 10 - Hostivař, v SKBU Hostivař, v Jógovně na Praze 1.

Rozvrh platný od 15.1.2024

PO 19:00 -- 20:00 Yoga Shred® Kosta Gym (270,-)

ÚT 16:30 --17:30 gravid jóga Jógovna (300,-)

ST 18:00 -- 19:00 jóga pro všechny SKBU (170,-)

ČT 19:00 -- 20:00 vinjása jóga Kosta Gym (270,-)

Uvedené ceny platí pro jednorázový vstup, pro podrobnosti a zvýhodněné ceny lekcí přejděte na web konkrétního studia / gymu.

NABÍZÍM individuální práci s REBOZEM

  • konzultace / využití reboza pro Vás (a Vašeho partnera) v rozsahu 60 min. / 1000,- Kč
  • pečující masáž v rozsahu 60 min. / 1200,- Kč)
  • masáž se zavíráním kostí (po porodu) v délce 90 min. / 1500,- Kč

Pokud máte o tuto nabídku zájem, kontaktujte mne.

Workshopy/mimořádné akce


WORKSHOP JÓGA V TĚHOTENSTVÍ a PRŮVODCE PORODEM

KDY / KDE: 23.3. 2024 od 9:00 do 16:30 - studio Jógovna

JÓGA V TĚHOTENSTVÍ
(2 hod teorie + 90 min praxe)

Prakticky zaměřený workshop je určen pro všechny nastávající maminky, ale i ženy, které miminko zatím jen plánují, a rády by praktikovaly/praktikují jógu. Velmi ho doporučujeme lektorům jógy, kteří si chtějí rozšířit své znalosti.

V první části workshopu si budeme povídat o tom, od kdy a jak bezpečně praktikovat jógu během těhotenství. Podle jednotlivých trimestrů si projdeme možnosti jógové praxe. Řekneme si, které ásany a dechové techniky jsou přínosné a které jsou naopak nevhodné, abyste mohly bezpečně praktikovat i doma.   

Zmíníme také jak cvičit po porodu a v šestinedělí.

Druhou část workshopu bude představovat lekce gravid jógy, kde si prakticky vyzkoušíme ásany, které pomáhají zmírňovat možné obtíže spojené s těhotenstvím (bolesti zad, otoky apod.)

Součástí nabídky workshopu budou studijní materiály.

PRŮVODCE PORODEM
(3 hod teorie včetně relaxace)

„… Poznala jsem při něm to, co ženy mají poznat: svoji sílu. Sílu ženy, jež je naladěná na mnohem mocnější síly světa a vesmíru, síly, jež pramení z hlubokého řádu přírody a řídí se vlastní moudrostí každé buňky těla matky i dítěte… byly jsme jedno. Věděla jsem, co mám dělat – byla jsem vedena, nikoli lékařem…“ Terezie Dubinová, Kořeny ženské spirituality

Jak funguje ženské tělo a mysl během porodu? Jak můžeme podpořit přirozené mechanismy, aby se porod stal pozitivní posilující zkušeností a zážitkem na celý život? Lze ve velké porodnici porodit přirozeně, s úctou a podle svých představ?

Během workshopu si popíšeme jednotlivé fáze porodu, vysvětlíme a vyzkoušíme několik hypnoporodních technik, které porod mohou usnadnit a zpříjemnit. Neopomene také praktické záležitosti týkající se porodních pozic, dýchání, porodního přání, přítomnosti duly u porodu aj. Prostor bude samozřejmě vyčleněn i pro vaše dotazy. Na závěr vás čeká dlouhá vedená relaxace.

CENA: 1 550,- za celý den; možno rezervovat i jednotlivé bloky: 990,- dopolední blok (9:30-13:00); 790,- odpolední blok (13:30-16:30)

PLATBA a REZERVACE na webu Jógovny.WORKSHOP JÓGA PO PORODU - střed těla, pánevní dno, diastáza

KDY / KDE: plánujeme studio Jógovna

Teoreticko-praktický workshop pro všechny ženy po porodu, ale i nastávající maminky, které chtějí vědět, jak o sebe pečovat v období šestinedělí a poté. Poporodní období je nesmírně citlivé jak emocionálně, hormonálně, tak fyzicky.
Mnoho žen po porodu hledá cesty, jak se vyrovnat a pracovat se svým „novým“ tělem po porodu. Návrat k běžným fyzickým aktivitám a jógové praxi by měl být pokud možno bezpečný a postupný.
 
Společně projdeme tato témata:
Co je to střed těla, pánevní dno a diastáza?
Jak s nimi pracovat po porodu? A proč je to důležité?
Co dělat a co nadělat v případě oslabeného pánevního dna nebo při zjištění diastázy?
Kdy a jak začít cvičit po přirozeném a císařském porodu?
Jak může pomoci zavinování bříška po porodu?
 
Nedílnou součástí workshopu budou praktické ukázky a cvičení jógy po porodu.

PLATBA a REZERVACE na webu Jógovny.


INDIVIDUÁLNÍ LEKCE / KONZULTACE

....kontaktujte mne

KURZY HYPNOPORODU

... přejděte na Hypnoporod

Kdo je světlem sám sobě, je světlem i pro ostatní.
J. Krišnamurti