Co, kdy, kde?

Ráda učím menší skupiny zhruba do 10 lidí, protože pak je více prostoru pro případné modifikace a asistence v pozicích. Mé lekce navštěvují nejrůznější lidé: studentky, pracující ženy i muži, senioři i nastávající maminky.

Nabízím také individuální lekce a konzultace pro jednotlivce (např. pro těhotné). Pokud máte zájem o soukromou lekci u Vás doma, kontaktujte mne zde.

Pravidelné lekce

Momentálně působím v Hany Bany v Praze 10 - Hostivař, v SKBU Hostivař a v Jógovně na Praze 1.

Rozvrh platný od 1.9.2021

PO 13:30 --14:30 gravid jóga Jógovna (210,-) 

PO 19:00 -- 20:00 Yoga Shred® Hany Bany Hostivař (180,-)

ÚT 16:30 --17:30 gravid jóga Jógovna (240,-) 

ST 17:30 -- 18:30 jóga pro všechny SKBU (150,-)

ČT 18:00 -- 19:00 vinjása jóga Hany Bany Hostivař (180,-)

Uvedené ceny platí pro jednorázový vstup, pro podrobnosti ohledně cen přejděte na web konkrétního studia.

NABÍZÍM individuální práci s rebozem

  • konzultace / využití reboza pro Vás (a Vašeho partnera) v rozsahu 60 min. / 800,- Kč
  • pečující masáž v rozsahu 60 min. / 1000,- Kč)
  • masáž se zavíráním kostí (po porodu) v délce 90 min. / 1200,- Kč

Pokud máte o tuto nabídku zájem, kontaktujte mne.

Workshopy/mimořádné akce

WORKSHOP JÓGA V TĚHOTENSTVÍ PRŮVODCE PORODEM

KDY / KDE 

Sobota 18.9.2021- studio Jógovna

Jste nastávající maminky nebo miminko zajím jen plánujete? A jógu praktikujete pravidelně nebo s ní teprve plánujete začít? … Připravili jsme pro vás praktický workshop o tom, jak praktikovat jógu během těhotenství a jak si užít porod.


I. Blok (11:00 - 14:30)

Prakticky zaměřený workshop je určen pro všechny nastávající maminky, ale i ženy, které miminko zatím jen plánují, a rády by praktikovaly/praktikují jógu. Velmi ho doporučujeme lektorům jógy, kteří si chtějí rozšířit své znalosti.

V první části workshopu si budeme povídat o tom, od kdy a jak bezpečně praktikovat jógu během těhotenství. Podle jednotlivých trimestrů si projdeme možnosti jógové praxe. Řekneme si, které ásany a dechové techniky jsou přínosné a které jsou naopak nevhodné, abyste mohly bezpečně praktikovat i doma.   

Zmíníme také jak cvičit po porodu a v šestinedělí.

Druhou část workshopu bude představovat lekce gravid jógy, kde si prakticky vyzkoušíme ásany, které pomáhají zmírňovat možné obtíže spojené s těhotenstvím (bolesti zad, otoky apod.)

Součástí nabídky workshopu budou studijní materiály.

II. Blok (15:00 - 18:00)

„… Poznala jsem při něm to, co ženy mají poznat: svoji sílu. Sílu ženy, jež je naladěná na mnohem mocnější síly světa a vesmíru, síly, jež pramení z hlubokého řádu přírody a řídí se vlastní moudrostí každé buňky těla matky i dítěte… byly jsme jedno. Věděla jsem, co mám dělat – byla jsem vedena, nikoli lékařem…“ Terezie Dubinová, Kořeny ženské spirituality

Jak funguje ženské tělo a mysl během porodu? Jak můžeme podpořit přirozené mechanismy, aby se porod stal pozitivní posilující zkušeností a zážitkem na celý život? Lze ve velké porodnici porodit přirozeně, s úctou a podle svých představ?

Během workshopu si popíšeme jednotlivé fáze porodu, vysvětlíme a vyzkoušíme několik hypnoporodních technik, které porod mohou usnadnit a zpříjemnit. Neopomene také praktické záležitosti týkající se porodních pozic, dýchání, porodního přání, přítomnosti duly u porodu aj. Prostor bude samozřejmě vyčleněn i pro vaše dotazy. Na závěr vás čeká dlouhá vedená relaxace.


Cena I. bloku: Kč 890,-
Cena II. bloku: Kč 490,-
Cena I. & II. bloku: 1290,- Kč

REZERVACE nutná přes web studia: https://jogovna.isportsystem.cz/

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE / KONZULTACE

....kontaktujte mne

KURZY HYPNOPORODU

... přejděte na Hypnoporod

Kdo je světlem sám sobě, je světlem i pro ostatní.
J. Krišnamurti